+90.258.371 9617

Sosyal Medyada Biz}

Renkli Nakışlı Havlu

* Fiyatlarımıza KDV Dahil Değildir.

Renkli Nakışlı Havlu

Renkli nakışlı havlu denince, üretimde en çok tercih edilen malzemelerin başında pamuk ve polyester gelir. Pamuk, hem sağlık açısından hem de görsel bakımdan olumlu etki bırakır. Doğal olması cilde zarar vermeden temizlik sağlar. Görsel açıdan da kalitenin bir işareti gibidir. Bu neden ile özellikle ülkemizde pamuklu havlu tercihi eskilerden bu yana fazladır.

Pamuk sadece havlularda değil birçok üründe baş malzeme olarak kullanılır. Havlularda ise kullanılan en önemli malzemedir. Pamuklu bir havlu cildinize temas ettiğinde hiçbir şekilde cildiniz zarar görmez. Bu etkinin hissedilebilmesi için de pamuğun başka malzemeler ile karışım olmaması gerekir. Gerçek kalitede renkli nakışlı  havlu alabilmek için güvenilir firmalara ihtiyacınız olacaktır. Havlu seçimlerinizde memnun kalabilmek için firma tercihlerinizi kaliteden yana yapın.

Günümüzde birçok yeni malzeme ile üretim meydana geliyor. Fakat toplum olarak hiçbir zaman vazgeçmeyeceğimiz bazı alışkanlıklarımız var. Doğallık ve bilinirlik bizler için her zaman ilk planda olmuştur. Pamuklu havlu yine bu kategorideki yerini alan eşyalardan birisi. Banyolarda, mutfaklarda sürekli olarak havluya ihtiyaç duyarız. Kullanım alanları bakımından geniş bir yerde olması, havlu alternatiflerini de arttırmaktadır. Alternatif malzeme ne kadar çok olursa olsun bizler toplum olarak yine de pamuklu havlu taraftarı olacağız.

Havlular günümüzde birçok değişik tasarım alternatifi ile sunulmaktadır. Pamuklu havlu alternatifleri arasında birbirinden farklı renk seçenekleri, farklı nakışlı tasarımlar, uçları dantelli tasarımlar gibi binlerce alternatifi değerlendirebilirsiniz. Pamuğun kalitesi ve tasarımların görsel güzelliği ile evlerinizde ya da kullanım alanlarınızda farklılık yaratabilirsiniz. Değişik tasarım alternatfileri sayesinde istediğiniz görselliği yaratabilirsiniz.

Bornoz ve Banyo Havlu Seti

Banyolarda bir zorunluluk olan havlular, temizliğin bir göstergesidir. Banyolarda kullanılan havlularda genellikle beyaz tercih edilir. Pamuklu havlu modellerinde de en çok aranan renk beyazdır. Temizlik ve sağlığın göstergesi olan beyaz havlular, gerçek kalitelerinde olduklarında kullanım sırasında farkı size hissettirir. Bornoz çeşitleri konusunda da birçok alternatiften yararlanabilirsiniz. Değişik baskılı motifli alternatifler arasından set olarak da alabilirsiniz. Pamuklu havlu ve bornoz tercihlerinizde mutlaka kalitesine inandığınız bir firmadan destek alın.

Mutfak Havluları

Havlu, kullanım alanı bakımından akla ilk olarak banyoyu getirse de aslında evin birçok alanında kullanılan bir eşyadır. Pamuklu havluların en çok kullanıldığı alanlardan birisi de mutfaklardır. Bildiğiniz gibi suyun kullanıldığı her yerde havlulara ihtiyaç duyarız.renkli nakışlı havlu ihtiyacı banyoların dışında aynı zamanda mutfaklarda da vardır. Mutfak havluları alternatif renkler ve nakışlı modelleri bakımından da zengin bir yelpazeye sahiptir.